Scroll

Scroll
Scroll
Scroll
Scroll

Klubbat för:

212 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCROLL, Kina, 1900-talets första hälft, tusch och färg på siden, bergslandskap med paviljonger, inskription och två sigill, 153x66 cm
PROVENIENS: Inköpt av nuvarande ägares föräldrar under 1900-talet

Skador och hål, lagningar

339944

2015-11-06