Bertil Öhlund
2015-11-06
339949
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BERTIL ÖHLUND (1923-2003): Komposition, signerad Bertil Öhlund, olja på duk, 61x46,5 cm, utförd 1958