Vilhelm Bjerke-Petersen
Closed
2015-11-06
339952
| Sold for | 16 500 SEK |
| Estimate | 18 000 SEK |
VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957):
Abstrakt landskap med figur, signerad och daterad Petersen -46, olja på pannå, 65 x 81 cm