Soffgrupp i rokokostil

Soffgrupp i rokokostil
Soffgrupp i rokokostil
Soffgrupp i rokokostil
Soffgrupp i rokokostil
Soffgrupp i rokokostil
Soffgrupp i rokokostil
Soffgrupp i rokokostil
Soffgrupp i rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SOFFGRUPP, 1900-tal, rokokostil, bestående av: soffa, 4 stolar, soffbord, bonad björk, soffans längd 192 cm

Kuntoraportti

Slitage

339959

Päivämäärä:

2015-11-05