Soffgrupp i rokokostil
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SOFFGRUPP, 1900-tal, rokokostil, bestående av: soffa, 4 stolar, soffbord, bonad björk, soffans längd 192 cm
Kuntoraportti
Slitage
339959
Päivämäärä:
2015-11-05