Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LEIF SYLVESTER PETERSEN (född 1940): "Blått hår", signerad Sylvester, EA 8/20, färglitografi, ca 30x30cm
339961
2015-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här