Leif Sylvester Petrsen litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LEIF SYLVESTER PETERSEN (född 1940): "Blått hår", signerad Sylvester, EA 8/20, färglitografi, ca 30x30cm

339961

2015-11-05