Vikskärm Kina

Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSKÄRM, 4 dlr, Kina, 1900-tal, delvis förgylld, dekor av polykrom palatsscen i höjd ca 182, 4x40 cm

Baksidan med ett hål

339976

2015-11-05