Vjeteslav Kliuchnikov oljemålningar

Klubbat för:

8 400 SEK

8 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Rosor, signerad och daterad V Kliuchnikov- 14, olja på duk, ca 110 x 85 cm

339986

2015-11-06