Guena Rogozny oljemålning

Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUENA ROGOZNY (född 1948): Nordiska Museet, signerad Rogozny, daterad a tergo -08, olja på duk, ca 50 x 70, oramad

339995

2015-11-06