Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VINKYL, "EuroCave", höjd 197, 91x70 cm
Slitage, skador, runnen tätning, ej funktionstestad, nyckel saknas, låst
340002
2015-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här