Vinkyl

Vinkyl
Vinkyl
Vinkyl
Vinkyl

Klubbat för:

850 SEK

3 000 SEK

VINKYL, "EuroCave", höjd 197, 91x70 cm

Slitage, skador, runnen tätning, ej funktionstestad, nyckel saknas, låst

340002

2015-11-08