Kinesiska målningar

Kinesiska målningar
Kinesiska målningar
Kinesiska målningar
Kinesiska målningar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1900-tal), (2), Fågel i blommande trädgård resp. fjärilar vid fruktträd och trädgårdsklippa, akvarell på papper

340004

2015-11-06