Kuba 1970-tal grafik

Kuba 1970-tal grafik
Kuba 1970-tal grafik
Kuba 1970-tal grafik
Kuba 1970-tal grafik
Kuba 1970-tal grafik
Kuba 1970-tal grafik
Kuba 1970-tal grafik
Kuba 1970-tal grafik
Kuba 1970-tal grafik
Kuba 1970-tal grafik
Kuba 1970-tal grafik
Kuba 1970-tal grafik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUBANSKA GRAFIKER (1900-tal), (6), signerade, delvis stämpadel TG, 1970-tal, varierande mått, oramade

Fläckar, någon med dedikation

340010

2015-11-07