Tomas Lidén oljemålning

Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOMAS LIDÉN (född 1953): Staden, monogramsignerad TL, olja på duk, 76,5x80,5 cm
Proveniens: Beijers Auktioner, Moderna, hösten 1990

Smärre ytskador

340012

2015-11-06