Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOMAS LIDÉN (född 1953): Höstlandskap, monogramsignerad TL, signerad och daterad på baksidan Tomas Lidén -90, olja på duk, 66x66 cm
Smärre ytskador
340013
2015-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här