Tomas Lidén oljemålning

Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TOMAS LIDÉN (född 1953): Höstlandskap, monogramsignerad TL, signerad och daterad på baksidan Tomas Lidén -90, olja på duk, 66x66 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre ytskador

340013

2015-11-06