Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TOMAS LIDÉN (född 1953): Höstlandskap, monogramsignerad TL, signerad och daterad på baksidan Tomas Lidén -90, olja på duk, 66x66 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre ytskador
340013
2015-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner