Bengt Lissegårdh skulptur

Bengt Lissegårdh skulptur
Bengt Lissegårdh skulptur
Bengt Lissegårdh skulptur
Bengt Lissegårdh skulptur
Bengt Lissegårdh skulptur
Bengt Lissegårdh skulptur
Bengt Lissegårdh skulptur
Bengt Lissegårdh skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT LISSEGÅRDH (1912-1979): Figurgrupp med mor och barn, signerad Bengt Lissegårdh, numrerad 27/40, patinerad brons, höjd 21 cm

340014

2015-11-06