Damskrivbord rokokostil

Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

DAMSKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanérat i mahogny, lädeklädd bordsskiva, låda i sargen, höjd ca 77, 100x60 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre ytskador o fläckar

340022

2015-11-06