Kask m/1845

Kask m/1845
Kask m/1845
Kask m/1845
Kask m/1845
Kask m/1845
Kask m/1845
Kask m/1845
Kask m/1845
Kask m/1845
Kask m/1845

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KASK, svensk, m/1845 för infanteriet

Bruksslitage, skador

340032

2015-11-06