Carl Bille oljemålning

Carl Bille oljemålning
Carl Bille oljemålning
Carl Bille oljemålning
Carl Bille oljemålning
Carl Bille oljemålning
Carl Bille oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CARL BILLED (Danmark, 1815-1898), Segelfartyg, signerad Carl Bille, olja på duk, ca 27x37 cm

340036

2015-11-06