Ejnar Johansen oljemålning

Ejnar Johansen oljemålning
Ejnar Johansen oljemålning
Ejnar Johansen oljemålning
Ejnar Johansen oljemålning
Ejnar Johansen oljemålning
Ejnar Johansen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EJNAR JOHANSEN (Danmark, 1893-1965): Gatubild, monogramsignerad och daterad 34, olja på duk, ca 60x75 cm

Dukskada

340056

2015-11-06