Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EJNAR JOHANSEN (Danmark, 1893-1965): Gatubild, monogramsignerad och daterad 34, olja på duk, ca 60x75 cm
Dukskada
340056
2015-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här