Ljusstakar sengustavianska i tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, troligen Norge, daterade 1790, höjd 21 cm

Skador och lagningar, ljuspipa sned

340060

2015-11-06