Yrjö Edelmann färglitografi
2015-11-06
340073
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): (2) Inslagna paket, signerade Y Edelmann, 137/375, färglitografier, 30 x 25 cm vardera