Bordslampfot Italien

Bordslampfot Italien
Bordslampfot Italien
Bordslampfot Italien
Bordslampfot Italien
Bordslampfot Italien
Bordslampfot Italien

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1960/70-tal, Italien, dekor i grönt med meanderbord, höjd utan skärm 47 cm

Nagg och fotringsnagg

340080

2015-11-06