Skålar porslin Kina

Skålar porslin Kina
Skålar porslin Kina
Skålar porslin Kina
Skålar porslin Kina
Skålar porslin Kina
Skålar porslin Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLAR, 2 st., porslin, Kina 1700-tal, polykrom dekor, diameter 20-23 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Lagningar, nagg

340089

2015-11-15