Henri Sert pastell

Henri Sert pastell
Henri Sert pastell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HENRI SERT (Frankrike, 1934-1964): Figur, signerad och daterad H Sert -60, pastell, ca 62 x 48 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

340100

2015-11-15