Hjalmar Strååt olja

Hjalmar Strååt olja
Hjalmar Strååt olja
Hjalmar Strååt olja
Hjalmar Strååt olja

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HJALMAR STRÅÅT (1885-1971), "Kyrkogården vid tyska kyrkan, Stockholm", olja på pannå, signerad Hj Strååt, ca 35 x 50 cm

340111

2015-11-06