Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, 18/1900-tal, sengustavianska stil, fanérad med mahogny, beslag i mässing, skiva i sten, höjd ca 83, 106x46 cm

Renoverad, slitage, skador

340118

2015-11-06