Jim Dine Inkjet/Fotogravyr med handkolorering
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JIM DINE (USA, född 1935), Smiling Annie (again), 2009, signerad, daterad och numrerad Jim Dine 2009, 15/17, inkjet och fotogravyr med handkolorering, bladstorlek 109,5x82 cm
Ur sviten Hearts from Nikolaistrasse
340132
2015-11-11