John Newman etsning

John Newman etsning
John Newman etsning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHN NEWMAN (USA, född 1952), Spin Cloud, 1990, signerad och numrerad John Newman 8/35, etsning, akvatint och torrnål tryckt i färger, 55x47 cm, bladstorlek 75x61 cm

340135

2015-11-11