Glasservis Pukeberg

Glasservis Pukeberg
Glasservis Pukeberg
Glasservis Pukeberg
Glasservis Pukeberg

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUKEBERG, glasservis, 24 dlr, tidigt 1900-tal, pantograferad dekor, bestående av: 8 ölglas, höjd 13 cm, 8 selterglas, höjd 9 cm, 8 starkvinsglas på kvadratisk fot, höjd 9 cm

Fotnagg på ett starkvinsglas

340144

2015-11-06