Glasservis Pukeberg
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PUKEBERG, glasservis, 24 dlr, tidigt 1900-tal, pantograferad dekor, bestående av: 8 ölglas, höjd 13 cm, 8 selterglas, höjd 9 cm, 8 starkvinsglas på kvadratisk fot, höjd 9 cm
Fotnagg på ett starkvinsglas
340144
2015-11-06