Bord Karl Johan

Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, med klaffar, Karl Johan, höjd ca 70, 94x61, 154 cm utfällt

Slitage, skador, blekt

340156

2015-11-06