Karmstol
2015-11-06
340160
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, Windsortyp, 1900-tal, löstagbara dynor, sitthöjd ca 38 cm
Slitage, fläckar, smärre skador