Fickur i 18 k guld med kvartsrepetetion tema
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
HERRFICKUR, 18 k guld, 1800-tal, kvartsrepetetion, vitemaljerad urtavla med romerska siffor, blånerade visare, breguetspiral, ankargång, innerboett i 18 k, boett nr: 8576, 6351, diameter 47 mm, vikt ca 67 g
Tavla med skador, slitage
340164
2015-11-06