Fickur i 18 k guld tema

Fickur i 18 k guld tema
Fickur i 18 k guld tema
Fickur i 18 k guld tema
Fickur i 18 k guld tema
Fickur i 18 k guld tema
Fickur i 18 k guld tema
Fickur i 18 k guld tema
Fickur i 18 k guld tema

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

B&K, herrfickur, 18 k guld, omkring 1900, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, ankargång, breguetspiral, innerboett i 18 k, boett nr: 138444, diameter 52 mm, vikt ca 93 g

Bucklor och slitage

340165

2015-11-06