Alfons Carlsson oljemålning

Alfons Carlsson oljemålning
Alfons Carlsson oljemålning
Alfons Carlsson oljemålning
Alfons Carlsson oljemålning
Alfons Carlsson oljemålning
Alfons Carlsson oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAN SIGFRID ALFONS CARLSSON (född 1900): Blomsterstilleben, signerad och daterad Alfons 72, olja på pannå, 79x50 cm

340168

2015-11-10