Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JAN SIGFRID ALFONS CARLSSON (född 1900): Blomsterstilleben, signerad och daterad Alfons 72, olja på pannå, 79x50 cm
340168
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här