Tempelklocka brons

Tempelklocka brons
Tempelklocka brons
Tempelklocka brons
Tempelklocka brons
Tempelklocka brons
Tempelklocka brons
Tempelklocka brons
Tempelklocka brons

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEMPELKLOCKA, brons, Sydostasien, 1800/1900-tal, överdelen i form av drake, höjd ca 21 cm

Slitage

340174

2015-11-07