Skulptur brons Carin Nilsson 1939

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARIN NILSSON (1884-1973): Stående flicka, signerad o daterad 1939, gjutarmärkt Rosengrens Limhamn, brons, höjd 28 cm

340178

2015-11-15