Carl Magnus två blandtekniker

Carl Magnus två blandtekniker
Carl Magnus två blandtekniker
Carl Magnus två blandtekniker
Carl Magnus två blandtekniker
Carl Magnus två blandtekniker
Carl Magnus två blandtekniker
Carl Magnus två blandtekniker
Carl Magnus två blandtekniker

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL MAGNUS (född 1943), (3), figurkompositioner, signerade och daterade Carl Magnus -77 resp 78, blandteknik på papper, 29 x 38 vardera samt osignerad 20 x 25 cm

340190

2015-11-06