Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STANISLAW FIJALKOWSKI (Polen, 1922), (4), figurkompositioner, samramade, träsnitt, signerade och delvis numrerade, rammått, 38 x 37 cm
Något gulnad
340191
2015-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här