Stanislaw Fijalkowski träsnitt

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STANISLAW FIJALKOWSKI (Polen, 1922), (4), figurkompositioner, samramade, träsnitt, signerade och delvis numrerade, rammått, 38 x 37 cm

Något gulnad

340191

2015-11-06