Karmfåtöljer 1 par

Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMFÅTÖLJER, 1 par, Andreau World, Spanien, 2000-tal, betsad bok, beige och grön textilklädsel, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, smutig klädsel

340226

2015-11-06