Åke Lange Volvo PV800

Åke Lange Volvo PV800
Åke Lange Volvo PV800

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE LANGE (1909-1975): Volvo PV800 - taxi, gelatinsilverfotografi, vintage, 21x17 cm
PROVENIENS: Fotografens familj. Detta är enligt uppgift ett unikat ur Åke Langes kvarlåtenskap. Stämpelsignerad på passepartout

Hanteringsveck

340244

2015-11-10