Åke Lange Volvo PV800
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÅKE LANGE (1909-1975): Volvo PV800 - taxi, gelatinsilverfotografi, vintage, 21x17 cm
PROVENIENS: Fotografens familj. Detta är enligt uppgift ett unikat ur Åke Langes kvarlåtenskap. Stämpelsignerad på passepartout
Hanteringsveck
340244
2015-11-10