Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GABRIEL METSU, kopia efter (1800-tal), "The Poultry Seller", olja på duk 60x46 cm
Färgbortfall och krackelyrer
340254
2015-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här