Gabriel Metsu kopia

Gabriel Metsu kopia
Gabriel Metsu kopia
Gabriel Metsu kopia
Gabriel Metsu kopia
Gabriel Metsu kopia
Gabriel Metsu kopia

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GABRIEL METSU, kopia efter (1800-tal), "The Poultry Seller", olja på duk 60x46 cm

Färgbortfall och krackelyrer

340254

2015-11-11