Gunnar Wennerberg Teservis 25 dlr
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR WENNERBERG, teservis, 25 dlr, "Gunnar", bestående av: 6 tekoppar med fat, 2 extrafat, assietter 14, tallrik, tekanna, sockerskål, gräddkanna
Slitage, smärre dekor skador, pip med laggning, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma
340260
2015-11-07