Gunnar Wennerberg Teservis 25 dlr

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR WENNERBERG, teservis, 25 dlr, "Gunnar", bestående av: 6 tekoppar med fat, 2 extrafat, assietter 14, tallrik, tekanna, sockerskål, gräddkanna

Slitage, smärre dekor skador, pip med laggning, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

340260

2015-11-07