Gunnar Wennerberg kaffeservis 25 dlr
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR WENNERBERG, kaffeservis, 25 dlr, "Gunnar", bestående av: 10 koppar med fat, assietter 10, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, kakfat på fot, tallrikar
Slitage, smärre dekor skador, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma
340261
2015-11-07