Gunnar Wennerberg kaffeservis 25 dlr

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR WENNERBERG, kaffeservis, 25 dlr, "Gunnar", bestående av: 10 koppar med fat, assietter 10, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, kakfat på fot, tallrikar

Slitage, smärre dekor skador, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

340261

2015-11-07