Prismaflaska

Prismaflaska
Prismaflaska
Prismaflaska
Prismaflaska
Prismaflaska
Prismaflaska
Prismaflaska
Prismaflaska

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRISMAFLASKOR, 2 st, tenn, 1 bär datering 1831, höjd ca 25 resp 27 cm

Slitage, skador, bucklor

340281

2015-11-07