Sven-Olof Ehrén färglitografier
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SVEN OLOF EHRÉN (1927-2004): (4) "Slussen", signerade och daterade Sven Olof Ehren -94, färglitografier, bladmått ca 56x75 cm, oramade
En marginal med ytfläckar, dedikation i blyerts "Till Carin"
340321
2015-11-07