Sven-Olof Ehrén färglitografier

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN OLOF EHRÉN (1927-2004): (4) "Slussen", signerade och daterade Sven Olof Ehren -94, färglitografier, bladmått ca 56x75 cm, oramade

En marginal med ytfläckar, dedikation i blyerts "Till Carin"

340321

2015-11-07