Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ECLA, matservis, 28 dlr, märkt Ecla Portugal, bestående av: 8 mattallrikar, 8 förrättstallrikar 6 efterrättstallrik, 2 uppläggningsfat, skål, salladsskål, såssnipa
Slitage, krackelyrer
340347
2015-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här